Praca

Zapraszamy do siebie!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko

MAKLER NIERUCHOMOŚCI ( Pośrednik w Obrocie Nieruchomości )

Opis stanowiska :

  • kompleksowa obsługa Klienta w zakresie obrotu nieruchomościami
  • systematyczne pozyskiwanie ofert do sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości
  • obsługa posprzedażowa
  • dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

  • zainteresowanie tematyką nieruchomości
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • gotowość do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju
  • samodzielność oraz determinacja w działaniu
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • posiadania prawa jazdy i własnego samochodu
  • znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się (będzie dodatkowym atutem)
  • licencja pośrednika (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • wysokie zarobki uzależnione od efektów pracy
  • pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • komfortowe warunki pracy w pięknym wnętrzu
  • szkolenia, własny podręcznik teoretyczny sygnowany logiem firmy
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie merytoryczne pośredników z wieloletnim doświadczeniem, doradców finansowych, działu prawnego, architekta

Aplikacje CV ze zdjęciem i klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych prosimy wysyłać na adres: biuro@kordys-nieurchomosci.pl